• (094) 915 56 72
  • (0412) 46-86-72
МІНФІН ХОЧЕ, АБИ ВІДМОВУ У РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ РОЗ'ЯСНЮВАЛИ ДЕТАЛЬНО

Міністерство фінансів України удосконалює форму прийняття рішень комісією ДФС щодо зупинення реєстрації податкових накладних. Про це інформує прес-служба Мінфіну.

Мінфін проаналізував судові рішення по позовах платників податків стосовно оскарження рішень Комісії ДФС про відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. В більшості судових рішень зазначалося, що у рішеннях комісії ДФС були відсутні чіткі причини відмови. Зокрема, не було вказано, які документи не подані, які документи складені з порушенням законодавства, яких документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію або зупинення податкових накладних.

 

Тому для більшої ефективності та прозорості взаємодії ДФС та платників податків Мінфін розробив проект наказу щодо удосконалення форми рішення комісії ДФС, передбачивши зазначення у ньому детальних висновків щодо результатів розгляду документів платника податків та причини відмови у їх прийнятті.

 

У відомстві зазначають, що зміни мають підвищити якість прийнятих рішень. Тобто платник отримуватиме вмотивовані висновки у разі відмови реєстрації податкових накладних. Окрім того, це убезпечить платників податків від прийняття не вмотивованих рішень про відмову у реєстрації податкових накладних.

Назад